تجاوز در برزیل

سر در مملکت بزنیم جمهوری اسلامی ایران مشکلات جنسی مردم حل میشود؟

۱۵۷ بار لمس بدن در ۴ ساعت!!!
تحقیق جالبی است و همچنین یک تلنگر به کسانی که داروی درمان مشکلات جنسی را آزادی آن می دانند. برزیل هم یکی از کشورهایی است که هر نوع تمتع جنسی در کسری از ثانیه برای تو حاضر است. اما واقعا چرا چشم و دلشان سیر نمیشود؟ نتایج این آزمایش میگوید هنوز تشنه اند. سندش چیست؟ خانمی را با لباسی مجهز به سنسورها به مکانهای شلوغ فرستادند. بدن این زن در ۴ساعت در ۱۵۷ نقطه لمس شده است. که تجمع این نقاط را در تصویر میبینید.


الان بعضیاتون سریع ابرو به هم میکشید که مگه ما نداریم. اگه این آزمایش تو این مملکت انجام بشه میشه ۴۰۰ بار و از این حرفا.
بله ما هم داریم. مگه ما انسان نیستیم؟ انسان سالم به لحاظ جسمی باید شهوت داشته باشد. اگر شهوت جنسی نداشت توهم تقوا برندارد. باید برود دکتر و خودش را درمان کند. انسان سالم از نظر جسمی و روحی باید به جنس مخالف گرایش داشته باشد. شهوت چیز بدی نیست. شهوترانی خوب نیست. هزینه کردن این نیرو در مسیر صحیح باعث نشاط و دوام خانواده و در نتیجه جامعه است.
پس اگر سر در مملکت زدیم جمهوری اسلامی دلیل نمیشود مردمش به یکباره قوه ی شهوت جنسی خودرا از دست بدهند. خیر. همه ی این ۸ میلیارد نفر انسان اند و این قدرت را دارند. نحوه ی برخوردها متفاوت است. برخی تا اسمی از این مسایل میبریم اخ و تف میکنند و استغفرالله میگویند. برخی هم اینقدر غوطه ور شده اند که دیگر نمیدانند باید چه کار جدیدی انجام دهند تا قدری تنوع برایشان ایجاد شود.
هر دو به یک اندازه ضرر دارد.
بهترین راه برای اینکه مردم به جمهوری اسلامی بودن ایران ایمان بیاورند اینست که توانایی تامین نیازهای اولیه ی خود را به طور شرعی و قانونی داشته باشند.
تا روزی شاهد این آزمایش های دیار فوتبالیست ها در کشور نباشیم.
از طرفی باید قبول کرد که همه ی آحاد جامعه به ازدواج به عنوان وظیفه نگاه نمیکنند. اکثرا با دودوتا چهارتا سمت این غول میروند. که با اوضاع الان واقعا چه همتی نیازه برای بی توجهی به مشکلات و تصمیم به ازدواج ؟

نویسنده: نواب همتیان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + چهارده =